Jeśli po przeprowadzeniu zabiegu kosmetolog ma jakiekolwiek zastrzeżenia w kwestii wyglądu skóry pacjenta gwarantujemy możliwość przeprowadzenia bezpłatnej konsultacji dermatologicznej, ze specjalistą z Clinica Dermatologica, z którą współpracujemy.

Clinica Dermatologica Gdańsk

Zanim wykonany zostanie u nas zabieg usuwania zbędnego owłosienia z zastosowaniem lasera diodowego Vectus konieczność stanowi odbycie wizyty kwalifikacyjnej. Podczas tego spotkania kosmetolog dokonuje dokładnej oceny stanu skóry, jak również wyklucza istnienie jakichkolwiek przeciwwskazań do jego przeprowadzenia. Zdarzają się sytuacje, że z przyczyn medycznych konieczne jest odstąpienie od zabiegu lub przełożenie go na inny termin. U niektórych osób przed wykonaniem zabiegu bądź po nim zaleca się odbycie kontrolnej wizyty u dermatologa.

Nasz kosmetolog skonsultuje bezpłatnie

dermatolog

– Niektóre zmiany skórne mają zróżnicowany charakter i mogą świadczyć o schorzeniach, które tylko doświadczony specjalista potrafi rozpoznać. Niezbędna jest do tego nie tylko medyczna wiedza, ale często również specjalistyczne urządzenia. Warto więc rozwiać wszelkie wątpliwości zanim zacznie się ingerencję w strukturę skóry – podkreśla dr n. med. Igor Michajłowski z Clinica Dermatologica.

Clinica Dermatologica zlokalizowana jest w tym samym miejscu, więc odbycie wizyty u specjalisty nie nastręcza jakichkolwiek trudności. Jeśli skierowanie na konsultację zostało wystawione na pierwszej wizycie kwalifikacyjnej lub w czasie kontroli to jest ona bezpłatna.

Dokładne sprawdzenie stanu skóry

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i kompleksowo. W trakcie pierwszej wstępnej wizyty oceniany jest ogólny stan skóry, poza samą możliwością przeprowadzenia zabiegu. Dla nas najważniejszą zasadą jest „po pierwsze – nie szkodzić”, kierujemy się nią w naszej pracy każdego dnia. Daje nam to gwarancję zapewnienia wszystkim naszym pacjentom najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Dbamy również o komfort i zniknięcie wszelkich obaw, u każdej osoby, która zgłasza się do nas w celu rozwiązania swojego problemu.

Stawiamy na zdrowie naszych pacjentów. Z tego powodu uważamy, że stwierdzenie ewentualnych zmian skórnych i ich wyleczenie jest zdecydowanie bardziej istotną kwestią niżeli zabieg kosmetyczny. Nasi kosmetolodzy kierują bezpośrednio na darmowe konsultacje ze specjalistą, co zmniejsza ilość ewentualnych rezygnacji. Dopóki nie zostaną rozwiane wszelkie niejasności w kwestii zdrowia, zabieg nie zostanie przeprowadzony.

Przed i po depilacji laserowej VECTUS