• Super sprawa! Polecam zabieg każdemu, na depilacji wąsika spędziłam może 5-10 minut. Wszystko odbywa się sprawnie, do gabinetu weszłam dokładnie o godzinie, na którą byłam umówiona. Wszystko profesjonalnie i świetne podejście do pacjenta.

  Oliwia (29)

 • Wszystkie informacje o zabiegu są w pełni prawdziwe i z pewnością nie przesadzone. Depilacja przeprowadzona szybko profesjonalnie i efektywnie. Z rezultatów jestem bardzo zadowolona i każdemu polecam to rozwiązanie. Teraz spontaniczne wyjście na basen nie stanowi problemu, bo skóra jest zawsze idealnie gładka. Profesjonalna i miła obsługa. Wszystko sterylne i czyste. Zabieg depilacji laserowej w Clinica Cosmetologica jest idealny dla każdego.

  Marika (37)

 • Zabieg skuteczny, szybki, profesjonalny i bezpieczny – te kilka słów w pełni oddaje poziom mojego zadowolenia. Już poleciłam zabieg przyjaciółkom i każdemu będę wychwalać jego zalety.

  Ala (25)

 • Usuwanie owłosienia laserem Vectus zupełnie nic nie boli. Przed zabiegiem byłam pełna obaw, ale okazał się być przyjemny, wyjątkowo krótki i bezpieczny. Poczucie bezpieczeństwa jest również zasługą wykwalifikowanej i profesjonalnej kadry. Serdecznie każdemu polecam przeprowadzenie depilacji laserowej Laserem Vectus w Clinica Cosmetologica w Gdyni.

  Janina (48)

 • Depilacja pach i pleców laserem Vectus to świetne rozwiązanie dla każdego faceta. Jestem już po zakończonych zabiegach i nie pojawiają się żadne oznaki, że włosy miałyby powrócić. W dzisiejszych czasach facet również musi o siebie zadbać aby podobać się kobietom. Wszystko bardzo szybko, schludnie i elegancko. POLECAM!

  Krzysiek (34)

 • Dla mnie największą zaletą zabiegu z zastosowaniem lasera Vectus jest fakt, iż włosy już nie odrosną. Mogę spontanicznie wyjechać ze znajomymi, pójść na basen czy po prostu założyć szorty bez konieczność pamiętania i dbania o regularną depilację. To świetne rozwiązanie dla każdej aktywnej, współczesnej kobiety.

  Roksana (31)

 • Zaburzenia hormonalne w moim organizmie powodowały wzrost włosów na twarzy, jak i innych partiach ciała. Były one widoczne i powodowały u mnie znaczny dyskomfort. Z twarzy zostały już usunięte dzięki laserowi Vectus i nie mają zamiaru odrastać. Jestem tak zadowolona, że planuje kolejne zabiegi na innych partiach ciała i polecam wykonanie tej nowoczesnej depilacji każdemu.

  Joanna (45)

 • Przez lata stosowałam najróżniejsze metody usuwania zbędnego owłosienia. W końcu trafiłam do Clinica Cosmetologica w Gdyni i poddałam się zabiegowi z zastosowaniem lasera Vectus. Uważam, że jest genialny i najlepszy. Włosy nie odrastają, sam zabieg nie boli i pochłania niewiele czasu, jest również bardzo bezpieczny, a profesjonalne podejście do każdego pacjenta i wykluczanie przeciwwskazań niweluje ryzyko właściwie do zera. Polecam wszystkim koleżankom, to nowoczesny sposób na gładką skórę pozbawiony jakichkolwiek wad.

  Basia (26)

 • Do zabiegu depilacji przekonałam starszą siostrę, która broniła się rękami i nogami, twierdząc, że jak laser to na pewno niebezpieczne i boli. W końcu opłaciłam zabieg i nie mogła już się wykręcić. Po usunięciu zbędnego owłosienia pod pachami jest tak zadowolona, że właśnie umówiła się na kolejny zabieg, tym razem na nogi. Ja również planuje kolejne. Wszystko odbywa się profesjonalnie, w miłej atmosferze, szybko i bezboleśnie, a włosy nie odrastają, czego chcieć więcej.

  Agata (22)

 • W gabinecie byłam 15 minut. W tym czasie zostałam przygotowana do zabiegu, wykonano go i wyszłam. Włosy zniknęły, nie odrastają, a ja jestem zadowolona ze swojego wyglądu. Pełen profesjonalizm i troska o pacjenta, konsultacja dermatologiczna odbyła się natychmiastowo, gdy u kosmetologa pojawiły się wątpliwości. Polecam każdemu, każda z nas chce dbać o siebie i warto robić to właśnie w takim miejscu.

  Krysia (55)