Laserowa depilacja Vectus

Usuwanie zbędnego owłosienia z zastosowaniem najnowocześniejszego lasera diodowego Vectus jest techniką nie tylko szybką i wysoce skuteczną. To procedura gwarantująca najwyższy poziom bezpieczeństwa i minimalne ryzyko odrastania włosów.  Z tej innowacyjnej metody możesz skorzystać już dziś w Clinica Cosmetologica LASER VECTUS w Gdyni.

Powstanie Lasera Vectus jest owocem wieloletniej pracy licznych specjalistów i naukowców z renomowanej firmy Palomar Medical Technologies. Ich doświadczenie, przeprowadzane testy i umiejętnie wprowadzane poprawki sprawiły, że w chwili obecnej laser Vectus uznawany jest za zdecydowanie najlepszy zabieg usuwania zbędnego owłosienia pośród dostępnych w medycynie estetycznej. Najważniejszym aspektem wpływającym na taką opinię jest fakt, iż z jego zastosowaniem owłosienie usuwane jest na stałe.

Opracowania tej innowacyjnej technologii dokonali naukowcy pracujący na Harvard Uniwersity w USA. Urządzenie posiada certyfikat Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA), co stanowi potwierdzenie dla poziomu jego bezpieczeństwa oraz skuteczności. Laser Vectus jest polecany i wykorzystywany w licznych renomowanych klinikach na całym świecie, tak więc Clinica Cosmetologica Laser Vectus w Gdyni również nie mogła się bez niego obyć.

Jak działa laser Vectus? – Laserowa Depilacja

Działanie Lasera diodowego Vectus daje możliwość zachowania stałego i niezmiennego poziomu bezpieczeństwa dla pacjenta. W aparaturze jest całe mnóstwo czujników i elektroniki, które czuwają nad wszystkim. Każdy parametr poddawany jest nieustannej kontroli i na bieżąco korygowany wedle potrzeb. Żaden element nie pozostaje zależny od wpływu czynników zewnętrznych.

Najważniejszym elementem jest możliwość sprawdzania poziomu melaniny w skórze, w sposób rzeczywisty. Sercem urządzenia jest bowiem opatentowany czytnik Skintel, który jest czynnikiem wpływającym na tak wysoki poziom jego skuteczności. Jest on przykładany w miejscu na skórze, które ma być poddane depilacji, wówczas natychmiast dokonuje pomiaru melaniny, a wbudowany procesor analizując zgromadzone dane od razu dobiera odpowiednią moc lasera. Są to elementy kluczowe, które decydują o poziomie skuteczności zabiegu. Dzięki zastosowaniu pomiarów melaniny możliwe jest wykonanie depilacji nawet po upływie zaledwie dwóch tygodni od opalania, przy czym ryzyko poparzenia spada do zera. Jednocześnie efektywność i skuteczność są na maksymalnym poziomie.

Ogromną zaletą depilacji z zastosowaniem lasera diodowego Vectus jest fakt, iż jest on całkowicie bezbolesny. Wynika to z zastosowania na głowicy szafirowego szkła, które wykazuje właściwości chłodzące. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w nowoczesną technologię Advanced Contact Cooling, która posiada zdolność dobierania mocy, do poziomu odczuwania ciepła przez konkretnego pacjenta. Skóra jest chłodzona zarówno w czasie emitowania światła, przed jak i po niej. W tym miejscu koniecznością jest zaznaczenie jeszcze jednego, modernistycznego rozwiązana czyli Photon Recycling, które umożliwia wykorzystywanie wiązek światła odbijających się od skóry.

 

Zobacz, jak wygląda zabieg depilacji laserowej

Depilacja laserowa Twarzy

Depilacja laserowa szyi i karki

Depilacja laserowa ręce

Depilacja laserowa pleców

Depilacja laserowa brzucha

Depilacja laserowa bikini

Depilacja laserowa – pośladki

Depilacja laserowa – nogi

Jakie są efekty depilacji laserowej Vectus?

Jak już wspomnieliśmy zabieg depilacji laserowej Vectus wyróżnia się wysokim poziomem skuteczności. Jego efekty są już widoczne po przeprowadzeniu jednego, warto jednak pamiętać o fazach wzrostu włosa i zdecydować się na przeprowadzenie całej serii zalecanej przez specjalistów. Najczęściej wykonuje się od 4 do 6 zabiegów. Odstępy pomiędzy nimi powinny wynosić 4-10 tygodni. Jest to procedura nie tylko wyróżniająca się wysokim poziomem bezpieczeństwa oraz całkowicie bezbolesna. Czas usuwania owłosienia jest również niezwykle krótki. Urządzenie jest bowiem wyposażone w głowicę o zmiennej wielkości, co daje sposobność do pozbycia się zbędnych włosów z pleców w zaledwie kilka minut.

Efekty jakie osiągamy, widzimy więc bardzo szybko, jednak co najważniejsze są one trwałe. Poddanie się całej serii zabiegów zaleconej przez specjalistę gwarantuje całkowite usunięcie owłosienia i zapewnienie, że nie pojawi się ponownie. Z całą pewnością jest to element pozytywnie wpływający na psychikę i dający poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Na dłuższą metę stanowi również oszczędność, nie tylko pieniędzy ale i czasu, gdyż nie musimy więcej poddawać się czasochłonnym, bolesnym i nieskutecznym zabiegom, które mają jedynie doraźny charakter.

 

Z jakiego powodu warto zdecydować się na wykonanie zabiegu w Clinica Cosmetologica Laser Vectus w Gdyni?

Personel Clinica Cosmetologica w Gdyni składa się z osób posiadających duże doświadczenie, co pozwala na oferowanie usług na najwyższym poziomie. Jednocześnie najważniejszym czynnikiem jest poparcie szeroką wiedzą medyczną. Dzięki temu zyskujemy możliwość doboru najlepszych metod leczniczych. W razie potrzeby możliwe jest również przeprowadzenie konsultacji ze specjalistami z dziedziny dermatologii z Clinica Dermatologica w Gdyni. Doskonale przygotowane kadry stanowią gwarancję pełnego zadowolenia klientów oraz najwyższego poziomu bezpieczeństwa w czasie przeprowadzanych zabiegów.

 

Przebieg zabiegu depilacji Laserem Vectus