Wskazania do zastosowania depilacji laserowej Vectus

Depilacja laserowa Vectus skierowana jest do osób, które pragną raz, na zawsze pozbyć się problemu zbędnego owłosienia na swoim ciele. Uzyskanie zamierzonego efektu kosmetycznego i poprawa samopoczucia to jedynie niewielki element tego, co uzyskamy dzięki zastosowaniu tej metody. Zmniejszy się również poziom potliwości oraz ilość pojawiających się infekcji.

W dzisiejszych czasach panuje moda na doskonałość, którą odczytujemy jako idealnie gładkie ciało pozbawione niechcianego owłosienia. Trendy zmieniały się na przestrzeni lat wielokrotnie i nadal nieustannie będą ewoluować. Był okres, gdy dla nikogo nie było niesmaczne posiadanie przez kobietę włosów pod pachami, jednak dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Warto jednak pamiętać, że moda i estetyka nie stanowią jedynych czynników wpływających na to, iż warto pozbyć się zbędnego owłosienia.

Depilacja a estetyka

W kwestii usuwania zbędnego owłosienia najczęściej podążamy za modą, która wyznacza nam kierunki estetyki. Jednak nie stanowi to ślepej pogoni za trendami. Poprzez pozbycie się niechcianych włosów zapewniamy sobie komfort psychologiczny, lepsze samopoczucie i możliwość pokonywania własnych barier. Ich konsekwencją bywa zamykanie się na liczne relacje społeczne, które mogłyby wzbogacić nasze życie. W dzisiejszych czasach uważa się bowiem, że estetyczny jest brak owłosienia.

Depilacja a higiena

Przeprowadzenie zabiegu depilacji laserowej Vectus stanowi również element dbałości o higienę. Włosy, niezależnie od partii ciała na jakiej się znajdują, mogą stanowić miejsce gromadzenia się bakterii i zwiększać ryzyko rozwoju groźnych chorób, jak również być czynnikiem przyczynowym występowania nieprzyjemnego zapachu. Można stwierdzić, że stosowanie podstaw higieny osobistej, częste mycie się i kąpiele zmniejszą ten problem, jednak warto zapamiętać, iż nie dadzą stuprocentowej skuteczności. Dlatego właśnie warto przeprowadzić zabieg depilacji laserowej i pozbyć się niechcianych włosków na stałe.

Vectus i koniec z niechcianymi włosami

Laser diodowy Vectus stanowi obecnie jedyne na świecie urządzenie, które pozwala na pozbycie się niechcianego owłosienia na stałe. Poziom jego skuteczności wynosi niebagatelne 95%, zaś pozostała ilość, nie była aktualnie w fazie wzrostu. Do ich ujawnienia się może dojść w ciągu roku od poddania się zabiegowi, jednak najczęściej odrastają bardzo jasne i cienkie, co sprawia, że są właściwie niewidoczne. W momencie gdy się pojawią można również dokonać ich skutecznego i trwałego usunięcia – w tym celu należy poddać się jednemu, zaledwie kilkuminutowemu zabiegowi.

W jakich sytuacjach wskazane jest usunięcie owłosienia laserem diodowym Vectus?

  • Gdy pojawianie się włosów wywołuje uczucie dyskomfortu,
  • Gdy naszym celem jest szybkie i trwałe pozbycie się owłosienia,
  • Gdy pragniemy zmniejszyć poziom potliwości,
  • Gdy chcemy ograniczyć ryzyko rozwoju infekcji.

Przygotowanie do depilacji laserem Vectus