Zanim wykonany zostanie u nas zabieg usuwania zbędnego owłosienia z zastosowaniem lasera diodowego Vectus konieczność stanowi odbycie wizyty kwalifikacyjnej. Podczas tego spotkania kosmetolog dokonuje dokładnej oceny stanu skóry, jak również wyklucza istnienie jakichkolwiek przeciwwskazań do jego przeprowadzenia (konsultacja z kosmetologiem jest darmowa). Zdarzają się sytuacje, że z przyczyn medycznych konieczne jest odstąpienie od zabiegu lub przełożenie go na inny termin. U niektórych osób przed wykonaniem zabiegu bądź po nim zaleca się odbycie kontrolnej wizyty u dermatologa.

– Niektóre zmiany skórne mają zróżnicowany charakter i mogą świadczyć o schorzeniach, które tylko doświadczony specjalista potrafi rozpoznać. Niezbędna jest do tego nie tylko medyczna wiedza, ale często również specjalistyczne urządzenia. Warto więc rozwiać wszelkie wątpliwości zanim zacznie się ingerencję w strukturę skóry – podkreśla dr n. med. Igor Michajłowski z Clinica Dermatologica.

Nasz kosmetolog skonsultuje bezpłatnie

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i kompleksowo. W trakcie pierwszej wstępnej wizyty oceniany jest ogólny stan skóry, poza samą możliwością przeprowadzenia zabiegu. Dla nas najważniejszą zasadą jest „po pierwsze – nie szkodzić”, kierujemy się nią w naszej pracy każdego dnia. Daje nam to gwarancję zapewnienia wszystkim naszym pacjentom najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Dbamy również o komfort i zniknięcie wszelkich obaw, u każdej osoby, która zgłasza się do nas w celu rozwiązania swojego problemu.

Stawiamy na zdrowie naszych pacjentów. Z tego powodu uważamy, że stwierdzenie ewentualnych zmian skórnych i ich wyleczenie jest zdecydowanie bardziej istotną kwestią niżeli zabieg kosmetyczny.

Przed i po depilacji laserowej VECTUS