Kobiety stanowią główną grupę klientów w Clinica Cosmetologica Laser Vectus w Gdyni.

Ich ilość nieustannie rośnie, a głównymi przyczynami takiego stanu rzeczy jest bezbolesność zabiegu, jego trwałość, szybkość wykonania oraz występowanie ewentualnych powikłań wyłącznie w teorii.

Depilacja jest powszechna pośród kobiet od dawna, jednak do tej pory nie istniały równie precyzyjne i skuteczne narzędzia do jej przeprowadzania. Pojawienie się na rynku depilacji laserowej Vectus sprawiło, że zainteresowanie trwałym usuwaniem owłosienia znacząco wzrosło. Daje ona bowiem możliwość pozbycia się niechcianych włosów bez odczuwania jakiegokolwiek bólu i na zawsze, gdyż włosy już nie odrosną. Przed wprowadzeniem tego przełomowego urządzenia konieczne było regularne odwiedzanie gabinetów kosmetycznych, a wizyty te z pewnością nie należały do najprzyjemniejszych.

Nowoczesność i poprawa samopoczucia

Powszechność kobiecej depilacji wynika z pewnej kulturowej mody. Idealnie gładka skóra pozbawiona owłosienia uznawana jest bowiem za synonim kobiecego piękna. Depilacji poddawane są nogi, ale nie tylko również pachy, okolice bikini czy górna warga. Warto jednak zwrócić uwagę, że trend związany z usuwaniem całego zbędnego owłosienia daje znaczący komfort psychiczny, gdyż bez jakiegokolwiek skrępowania możemy wyjść na plażę lub basen.

Jakie obszary ciała depilują kobiety?

Pośród kobiet zdecydowanie największą popularnością cieszy się depilacja nóg. W tym celu specjalista wykorzystuje w czasie zabiegu  największą głowicę lasera diodowego Vectus, co pozwala na przyspieszenie przeprowadzenia procedury. Mniejsze głowice znajdują zastosowanie w cieszących się rosnącą popularnością depilacjach okolic bikini (również głębokich) jak również górnej wargi.

Zabiegi są całkowicie bezbolesne i przeprowadzane w krótkim czasie. Usunięcie zbędnego owłosienia z zastosowaniem lasera Vectus może zostać przeprowadzone na każdej części ciała kobiety. Zabieg będzie bezpieczny pod warunkiem, że nie występują do niego żadne przeciwwskazania, o których kosmetolog poinformuje w czasie wstępnej wizyty kwalifikacyjnej.

Przeprowadzenie depilacji górnej wargi czy pach pochłania zaledwie kilka minut. Usunięcie owłosienia z większych partii ciała, jak np. nogi zajmie nieco więcej czasu, nie wiąże się to jednak z wystąpieniem jakiegokolwiek dyskomfortu u pacjentów.  Zaawansowany, innowacyjny system chłodzenia połączony z indywidualnym doborem parametrów sprawia, że zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Najpowszechniej wykonywane zabiegi depilacji u pań:

  • Laserowa depilacja nóg,
  • Laserowa depilacja pachwin,
  • Laserowa depilacja bikini,
  • Laserowa depilacja pach,
  • Laserowa depilacja wąsika.